OBJEDNÁVKY A PORADENSTVÍ tel.: +420 603 888 560 e-mail: info@itms-plast.cz Po - Pá: 8 - 17 hod. O NÁS SORTIMENT O nás Rady a tipy Reference Fotogalerie Doprava Kontakt

Šachty na vrtané studny

ceník výbava fotogalerie výhody

Výhody

Šachta na vrtanou studnu je plastová vodotěsná nádoba určená k osazení do terénu. Šachta na vrtanou studnu slouží jako vodotěsný prostor potřebný pro instalaci vybavení vrtu a k následné kontrole - napojení čerpadla, vodoměru, závlahových systémů, armatur a dalších přídavných technologií. Ve dně šachty na vrtané studny je navařen vodotěsný nátrubek pro připojení vyústění vrtu.
Plášť a víko šachty na vrtanou studnu jsou vyrobeny z 8 mm silného, vysoce odolného polypropylenu (PP). Pro dosažení vynikající kvality spojů jsou všechny polypropylenové desky spojeny osvědčeným horkovzdušným i extruderním svařováním.
Šachta na vrtanou studnu je oproti šachtě betonové o mnoho levnější a hlavně mnohonásobně lehčí (okolo 40 kg - dle typové varianty), to zaručuje snazší manipulaci na mnohdy špatně dostupných místech. V nabídce naleznete standardně tři typy rozměrů. Po domluvě můžeme vyrobit šachtu o rozměrech dle vašich potřeb.
Naše společnost ITMS plast s.r.o. vyrábí standardně šachty na vrtanou studnu pochozí samonosné (bez nutnosti obetonovat), na přání vám je rádi poupravíme na pojezdné nebo pro místa s výskytem spodní vody a jílovité půdy.

Největší výhody šachet na vrtané studny:
a) velmi dlouhá životnost
b) nízká cena
c) 100% vodotěsnost
d) rychlá a velmi snadná montáž
e) krátká dodací lhůta